Viteyes | URZĄDZENIA CYFROWE I ICH WPŁYW NA TWOJE OCZY
15525
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15525,page-child,parent-pageid-15395,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

URZĄDZENIA CYFROWE
I ICH WPŁYW NA TWOJE OCZY

JAK MOŻESZ OCHRONIĆ SWOJE OCZY PRZED SZKODLIWYM NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

JAK NIEBIESKI ŚWIATŁO WPŁYWA NA NASZE WIDZENIE

WIĘKSZOŚĆ Z NAS SPĘDZA PONAD 10 GODZIN DZIENNIE UŻYWAJĄC ELEKTRONIKI, KTÓRA WYTWARZA NIEBIESKIE ŚWIATŁO, WIĘC NIC DZIWNEGO, ŻE TO WPŁYWA NA NASZ WZROK.

NADMIERNA EKSPOZYCJA I CZAS SPĘDZONY PRZED EKRANEM

Każdego dnia spędzamy czas przy cyfrowych tabletach, e-czytnikach, smartfonach i innych urządzeniach elektronicznych. Kiedy wpatrujesz się w swoje ekrany cyfrowe, jesteś wystawiany na działanie wysokoenergetycznego niebieskiego światła, składnika światła widzialnego. Twoje oczy trudniej filtrują niebieskie światło i nadmierna ekspozycja może negatywnie wpłynąć na widzenie. Nadużywanie ekranów cyfrowych może powodować ból i zmęczenie oczu, zwane cyfrowym zmęczeniem wzroku.

DLACZEGO MOJE OCZY SĄ ZMĘCZONE?

Gdy spędzamy godziny wpatrując się w ekrany, nasze mięśnie oczu, które skupiają się na pobliskich przedmiotach, są zmęczone. Niebieskie światło o wysokim natężeniu również zmniejsza kontrast, powodując, że nasze oczy stale dostosowują ostrość a mięśnie oczu stają się przepracowane. Może to powodować krótkotrwałe skutki cyfrowego zmęczenia oczu, w tym bóle głowy, niewyraźne widzenie, suchość i zmęczenie oczu jak i długotrwałe skutki pogorszenia ogólnego stanu zdrowia oczu. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z dostępnych rozwiązań chroniących ich oczy od niebieskiego światła i cyfrowego zmęczenia wzroku.

CHROŃ SWOJE OCZY PRZED NIEBIESKIM ŚWIATŁEM I WALCZ ZE ZMĘCZENIEM WZROKU SPRAWDZONYMI SUPLEMENTAMI NA OCZY!

POMOCNE SUPLEMENTY NA OCZY, KTÓRE WSPIERAJĄ WALKĘ Z EFEKTAMI NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

5 WSKAZÓWEK DOTYCZĄCYCH OCHRONY OCZU PRZED NIEBIESKIM ŚWIATŁEM

– Zmniejsz oświetlenie górne, aby wyeliminować odblaski ekranu
– Usiądź w odległości ramienia od ekranu, aby uzyskać odpowiednią odległość patrzenia, gdy znajdujesz się przy komputerze
– Zwiększ rozmiar tekstu na urządzeniach, aby treść na ekranie była lepiej widoczna
– Podczas korzystania z urządzenia cyfrowego postępuj zgodnie z zasadą 20-20-20, robiąc 20-sekundową przerwę od patrzenia w ekran co 20 minut i patrz na coś oddalone o 20 stóp
– Wprowadź dietę bogatą w składniki odżywcze dla oczu, takie jak luteina, zeaksantyna i astaksantyna. Aby być pewnym, że codziennie dostarczasz klinicznie ustalonych ilości składników, uzupełnij dietę w witaminy sprzyjające zdrowiu oczu, które zawierają wszystkie trzy składniki odżywcze, takie jak Viteyes Blue Light Defender +.

JAK MOŻE POMÓC TWOJA DIETA?

OCHRONA TWOICH OCZU OD NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA MOŻE BYĆ TAK PROSTA JAK JEDZENIE CIEMNYCH WARZYW LIŚCIASTYCH KAŻDEGO DNIA I WPROWADZENIE OWOCÓW MORZA, TAKICH JAK ŁOSOŚ, KREWETKI LUB HOMAR DO TWOJEJ DIETY!

Luteina i zeaksantyna to jedyne naturalne mechanizmy obronne, które posiadają nasze oczy do ochrony plamki żółtej przed szkodliwym działaniem niebieskiego światła.

Te silne przeciwutleniacze występują naturalnie w zielonych liściastych warzywach, takich jak szpinak i jarmuż.
Pobieranie luteiny i zeaksantyny z naszej diety i suplementów ma kluczowe znaczenie dla ochrony naszych oczu, ponieważ ciało nie może wytworzyć ich samodzielnie.

Astaksantyna jest silnym przeciwutleniaczem; udowodniono klinicznie, że wspomaga dynamiczne skupianie się wzroku poprzez ułatwianie mięśniom ich działania oraz regenerację po przemęczeniu oczu. Pomaga także utrzymać zdrowie oczu przez zwiększenie przepływu krwi do oka. Astaksantyna występuje w wybranych owocach morza, takich jak krewetki i homar jednak najlepszym jej źródłem jest łosoś. Badania kliniczne wskazują, że potrzebujemy co najmniej 4 mg astaksantyny dziennie dla korzyści zdrowotnych naszych oczu, ale trudno jest uzyskać taką ilość astaksantyny z samej tylko diety.
Na przykład, aby uzyskać 4 mg astaksantyny dziennie, trzeba by codziennie spożywać 1 porcję łososia czerwonego lub 2 porcje łososia srebrzystego dziennie lub 8 porcji łososia królewskiego.

KLUCZOWE SUPLEMENTY DLA OCZU, KTÓRE BLOKUJĄ NIEBIESKIE ŚWIATŁO

Codzienne spożycie wszystkich niezbędnych składników odżywczych dla oczu może być trudne wyłącznie dzięki diecie, dlatego my mamy na to rozwiązanie – Viteyes Blue Light Defender +! Dla większości ludzi trudno jest uzyskać te kluczowe składniki odżywcze z codziennej diety.
Z tego powodu Viteyes opracował Viteyes Blue Light Defender + jako cyfrową tarczę dla ludzi, którzy mają zmęczone oczy.
Viteyes Blue Light Defender + zawiera klinicznie zatwierdzone składniki odżywcze dla oczu – Luteinę, Zeaksantynę i Astaksantynę – pomagają one chronić oczy przed szkodliwym światłem niebieskim oraz pomagają zwalczać zmęczeniu oczu.

SPRAWDŹ TUTAJ

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ DO SERWISU Z VITEYES PRZEZ ŻYCIE™

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ RODZINY VITEYES. OTRZYMUJ COMIESIĘCZNE WIADOMOŚCI E-MAIL Z MATERIAŁAMI EDUKACYJNYMI, INFORMACJAMI O PROMOCJACH I RABATACH NA NASZE PRODUKTY.