Viteyes | POZIOMY CYNKU W SUPLEMENTACH AREDS 2
15524
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15524,page-child,parent-pageid-15395,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive
 

POZIOMY CYNKU W
SUPLEMENTACH AREDS 2

CZY DOSTAJESZ ZBYT DUŻO?

ILE CYNKU JEST W TWOIM SUPLEMENCIE AREDS 2?

GÓRNY TOLEROWANY PRZEZ KRAJOWY INSTYTUT ZDROWIA POZIOM SPOŻYCIA CYNKU (UL) WYNOSI 40 MG. JEST TO „MAKSYMALNE DZIENNE SPOŻYCIE, KTÓRE PRAWDOPODOBNIE NIE SPOWODUJE POGORSZENIA STANU ZDROWIA”. NIEKTÓRE MARKI AREDS 2 przekraczają ten poziom DWUKROTNIE (80 MG)!

W ramach badania AREDS 2 testowano zarówno 80 mg i 25 mg cynku. Badacze stwierdzili, że nie ma istotnych zmian w skuteczności preparatu przy obniżaniu zawartości cynku do 25 mg.

Wszystkie formuły AREDS 2 firmy Viteyes składają się z 25 mg, są łagodniejsze dla zdrowia układu trawiennego i mogą być przyjmowane w jednej dawce dziennej.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ DO SERWISU Z VITEYES PRZEZ ŻYCIE™

ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ RODZINY VITEYES. OTRZYMUJ COMIESIĘCZNE WIADOMOŚCI E-MAIL Z MATERIAŁAMI EDUKACYJNYMI, INFORMACJAMI O PROMOCJACH I RABATACH NA NASZE PRODUKTY.