Viteyes | Witaminy
15389
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15389,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1200,qode-content-sidebar-responsive,columns-3,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

WITAMY W VITEYES! Rabat 5% na Twoje pierwsze zakupy z kodem rabatowym: WITAJ23 (Oferta limitowana*)

MAMY WIZJĘ ZDROWYCH OCZU
TAKĄ, W KTÓREJ OCZY WSZYSTKICH SĄ CHRONIONE I TAKĄ, W KTÓREJ WITAMINY I SUPLEMENTY POMAGAJĄ ZACHOWAĆ DOBRY WZROK NA DŁUGO. ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM UNIKALNYM ASORTYMENTEM PRODUKTÓW, DBAJĄC O ZDROWIE TWOICH OCZU.

VITEYES BLUE LIGHT DEFENDER +

Twoje oczy są stale narażone na wpływ światła niebieskiego (tzw. blue light). Zadbaj o nie i przynieś im ulgę, używając wiodących witamin dla oczu.
W dzisiejszych czasach, urządzenia cyfrowe i energooszczędne oświetlenie LED sprawiają, że nasze oczy są wystawione na szkodliwe działanie światła niebieskiego bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

– Chroni oczy od przedniej aż po tylną ich część.
– Luteina i zeaksantyna stanowią naturalną obronę przed światłem niebieskim!
– Zwalcza osłabienie i zmęczenie oczu.
– Zalecany przez specjalistów w dziedzinie okulistyki.

Formuła Viteyes Blue Light Defender + powstała na bazie luteiny, zeaksantyny i Astareal® astaksantyny, zapewniając całkowitą ochronę oka od przedniej aż po tylną jego część. Viteyes Blue Light Defender + zawiera luteinę (20 mg) i zeaksantynę (4 mg), jedyne komponenty naszych oczu, które stanowią naturalny mechanizm obronny, chroniący Twoją plamkę żółtą przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. Dzięki dodaniu do nich Astareal® astaksantyny otrzymaliśmy najwyższej jakości formułę, która wspomaga zwalczanie osłabienia i zmęczenia oczu. Ponadto Viteyes Blue Light Defender + zawiera czarne borówki i witaminę C, jak również jest wolny od typowych alergenów. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

435,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

NOWOŚĆ! VITEYES BLUE LIGHT DEFENDER GUMMIES

Poznaj najnowszy suplement na wzrok, który wspomoże nasze życie w cyfrowym świecie!
Urządzenia cyfrowe i energooszczędne oświetlenie LED sprawiają, że nasze oczy są wystawione na szkodliwe działanie światła niebieskiego bardziej niż kiedykolwiek przedtem.

– Chroni twoje oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego
– Łączy luteinę i zeaksantynę w najwyższej jakości formułę!
– Chroni twoje oczy przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego
– Przepyszny, jagodowy smak
– Wolny od typowych alergenów

Formuła Viteyes Blue Light Defender powstała na bazie luteiny (20 mg) i zeaksantyny (4 mg) w celu ochrony Twoich oczu przed światłem niebieskim,­ emitowanym przez urządzenia elektroniczne (komputery, tablety, smartfony), jak również przez promienie słoneczne. Luteina i Zeaksantyna to jedyne komponenty naszych oczu, które stanowią naturalny mechanizm obronny, chroniący przed szkodliwym działaniem światła niebieskiego. Ta najwyższej jakości formuła zawiera także borówkę czarną dla dodatkowych korzyści zdrowotnych dla oczu. Viteyes Blue Light Defender to naturalne żelki o smaku jagodowym, z dodatkiem niebieskiego jadalny brokatu. Ponadto, suplement ten jest wegański, wolny od typowych alergenów, posiada certyfikat koszerności i został stworzony na basie pektyny.

425,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 CAPSULES

Formuła Classic AREDS 2 została stworzona przez markę, której witaminom możesz powierzyć zdrowie swoich oczu.
Viteyes Classic AREDS 2 Capsules jest oparta na skutecznej klinicznie formule przetestowanej przez National Eye Institute w ich badaniu AREDS 2 z 2013 roku. Formuła kapsułek Viteyes Classic AREDS 2 zawiera witaminy C i E, jak również cynk, miedź, luteinę i zeaksantynę.

– Zawiera składniki odżywcze AREDS 2 kluczowe dla wzmocnienia plamki żółtej Twojego oka
– Dwie kapsułki dawkowane raz dziennie
– Nie zawiera beta-karotenu, soi oraz barwników

Produkt Classic AREDS 2 Capsules nie zawiera beta-karotenu, czerwonego barwnika, jak również soi. Przyjmuj tylko dwie kapsułki, raz dziennie dla wsparcia plamki żółtej. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

435,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 SOFTGELS

Wspomóż prawidłowe działanie plamki żółtej naszym suplementem AREDS 2 softgel. W 2013 roku National Eye Institute zakończył swoje badania nad AREDS 2. Formuła Viteyes Classic AREDS 2 Softgels została oparta na skutecznej klinicznie formule przetestowanej w badaniu AREDS 2.

– Przebadane naukowo wsparcie plamki żółtej.
– Zapewnia zdrowie Twoich oczu.
– Nie zawiera ryb ani czerwonego barwnika
– Dawkowanie raz dziennie.

Viteyes Classic AREDS 2 Softgels zawiera takie składniki odżywcze jak witaminy C i E, jak również cynk, miedź, luteinę i zeaksantynę, które są kluczowe dla zdrowia Twoich oczu. Produkt Classic AREDS 2 Softgels nie zawiera beta-karotenu, ryb, jak również czerwonego barwnika. Zalecane dawkowanie dla wsparcia plamki żółtej to tylko dwie kapsułki żelowe raz dziennie. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

395,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 ADVANCED

Przeciwdziałaj chorobom plamki żółtej dzięki naszej formule AREDS 2 Advance zawierającej naturalną witaminę E!
Formuła Viteyes Classic AREDS 2 Advanced, bazująca na badaniu AREDS 2, zawiera przeciwutleniacze, witaminy i minerały skomponowane specjalnie dla utrzymania Twojej plamki żółtej w dobrej formie. Ponadto, została wzbogacona o ekstrakt z borówki czarnej i pestek winogron dla dodatkowej ochrony wzroku.

– Formuła na bazie naturalnej Witaminy E, jak również ekstrakt z borówki czarnej i pestek winogron
– Wolny od alergenów
– 100% wegański/wegetariański
– Idealnie wspomaga plamkę żółtą

Nasza formuła Classic AREDS 2 Advanced zawiera najwyższej jakości składniki, takie jak np. naturalna witamina E. Ponadto, jest w 100% wegańska (kapsułka wegetariańska), a co więcej jest wolna od typowych alergenów (brak soi, nabiału, jaj, glutenu, ryb, orzechów z drzew orzechowych lub orzeszków ziemnych). Formuła Viteyes Classic AREDS 2 Advanced, bazująca na badaniu AREDS 2, wprowadza do swojego składu silne przeciwutleniacze, w tym ekstrakt z czarnej borówki i pestek winogron, które wspomagają krążenie i natlenianie krwi w naczyniach krwionośnych w celu utrzymania zdrowia oczu. Zalecane dawkowanie dla wsparcia plamki żółtej to tylko dwie wegetariańskie kapsułki raz dziennie. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

495,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 ZINC FREE

Zadbaj o zdrowy wzrok z naszym AREDS 2 preparatem bez dodatku cynku!
Viteyes AREDS 2 Zinc Free suplement na wzrok dba o zdrowie Twojej plamki żółtej. Formuła ta oparta jest na badaniu National Eye Institute w ich badaniu z 2013 roku dotyczącego AREDS 2 bez dodatku cynku.

– Idealny dla tych, którzy są wrażliwi/uczuleni na cynk (bez dodatku cynku)
– Wspomaga plamkę żółtą
– Dawkowanie: dwie kapsułki, raz dziennie
– Nie zawiera soi ani czerwonego barwnika

Produkt ten zawiera te same składniki i daje te same rezultaty co formuła Viteyes Classic AREDS 2, ale jednocześnie bierze pod uwagę preferencje tych, którzy chcą usunąć cynk z ich diety ze względu na predyspozycje genetyczne. Dawkowanie Classic AREDS 2 Zinc Free dla zachowania zdrowia oczu to dwie kapsułki dziennie. Produkt ten nie zawiera soi ani czerwonego barwnika. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

495,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 PLUS OMEGA-3

Formuła, oparta na badaniach AREDS 2 w połączeniu z korzyściami, jakie dają nam kwasy Omega-3, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie Twoich oczu.
Zadbaj o swój wzrok, korzystając z wszelkich zalet płynących z połączenia formuły bazującej na AREDS 2, jak również silnych kwasów tłuszczowych Omega-3, wykazujących ochronne działanie dla twojego oka.

– Potrójna siła EPA i DHA (650 mg EPA, 350 mg DHA)
– Pochodzi z połowów dziko żyjących ryb
– Dba o zdrowie zarówno plamki żółtej, jak i całego ciała
– Formuła oparta na badaniach AREDS 2

Dodane do tego preparatu kwasy Omega-3 pomagają Ci zadbać o plamkę żółtą i utrzymać sprawne funkcjonowanie całego organizmu. Viteyes Classic AREDS 2 + Omega-3 wykorzystuje DHA i EPA o potrójnej sile, które pochodzą z dziko odławianych ryb (650 mg EPA/350 mg DHA). Przyjmowanie trzech kapsułek żelowych dziennie zadba o dobrą formę Twojej plamki żółtej. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

525,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 + MULTI POWDER

Nasz all-in-one suplement AREDS 2 został połączony z łatwym do przyjęcia sproszkowanym preparatem multiwitaminowym!
Zadbaj o swoje całe ciało, korzystając z wszelkich zalet płynących z połączenia preparatu multiwitaminowego i suplementu AREDS 2 na oczy.

– Bez tabletek, wystarczy wymieszać z wodą
– Wyśmienity smak
– Formuła do przyjmowania raz dziennie
– Formuła oparta na badaniach AREDS 2 z 2013 roku

Viteyes Classic AREDS 2 + Multi Powder opiera się na skutecznej klinicznie formule przetestowanej przez National Eye Institute w ich badaniu AREDS 2 z 2013 roku. Do suplementu AREDS 2 został dodany kompleks multiwitaminowy w celu uzyskania jak najwygodniejszego, all-in-one, sposobu przyjmowania preparatu. AREDS 2 Multi Powder jest łatwy w użyciu. Wyróżnia się on sproszkowaną formułą, którą wystarczy raz dziennie wymieszać z wodą, dzięki czemu otrzymamy gotowy do spożycia napój bez cukru, o wyśmienitym i naturalnym smaku pomarańczy. Suplementy Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

525,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 COMPANION MULTIVITAMIN

Odkryj już dziś perfekcyjnie zbalansowaną multiwitaminę, uzupełniającą formułę AREDS 2!
Viteyes stworzył specjalny kompleks multiwitaminowy, aby świetnie się komponował z każdą formułą AREDS 2. Produkt ten nie duplikuje żadnego ze składników wchodzących już w skład AREDS 2 takich jak przeciwutleniacze lub cynk.

– Zaprojektowany w celu uzupełnienia formuły AREDS 2
– Doskonała multiwitamina komplementująca każdy z naszych suplementów do oczu
– Nie zawiera witamin E i C oraz cynku i miedzi (znajdujących się już w formułach AREDS 2)
– Zmniejsza ryzyko powielania dawek witamin i minerałów

Viteyes Classic AREDS 2 Companion Multivitamin zapewnia codzienną dawkę niezbędnych składników odżywczych bez powielania tych, obecnych już w suplementach AREDS 2 (witamina E, C, cynk lub miedź – do znalezienia w formule AREDS 2). Nasza unikalna i zaufana formuła może być przyjmowana wraz z produktami AREDS 2 jako codzienna dawka witamin. Produkt ten zmniejsza ryzyko przyjmowania większych niż zalecane ilości przeciwutleniaczy i cynku, przez niepowielanie składników już zawartych w recepturach AREDS 2. Suplementy Viteyes Eye Health są rekomendowane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

100,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES CLASSIC AREDS 2 COMPANION MULTIVITAMIN BETA-CAROTENE FREE

Multiwitamina nie zawierająca beta-karotenu świetnie sprawdza się jako uzupełnienie formuły AREDS 2!
Zarówno palacze, jak i byli palacze mogą poszukiwać multiwitamin bez beta-karotenu ze względu na zwiększone, wynikające z tego połączenia, ryzyko rozwoju raka płuc. Odkryj multiwitaminę uzupełniającą bez beta-karotenu, która świetnie skomponuje się z każdą formułą AREDS 2!

– Multiwitamina bez beta-karotenu (Witamina A)
– Komponuje się z witaminami AREDS 2
– Nie zawiera witamin E i C oraz cynku i miedzi (znajdujących się już w formułach AREDS 2)
– Preparat, któremu ufają lekarze okuliści na całym świecie

Viteyes Classic AREDS 2 Companion Multivitamin Beta-Carotene Free zapewnia codzienną dawkę niezbędnych składników odżywczych bez powielania tych, obecnych już w suplementach AREDS 2 (witamina E, C, cynk lub miedź – do znalezienia w formule AREDS 2). Nasza unikalna i zaufana formuła może być przyjmowana wraz z produktami AREDS 2 jako codzienna dawka witamin. Produkt ten nie zawiera beta-karotenu i jest skierowany szczególnie do palaczy i byłych palaczy, którzy ze względu na to połączenie, mogą być narażeni na zwiększone ryzyko rozwoju raka płuc. Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

100,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES COMPLETE

Zadbaj o zdrowie swoich oczu i dostarcz wszystkich składniki odżywczych, których potrzebuje twoje ciało!
Składniki odżywcze wchodzące w skład Viteyes Complete zostały dobrane w taki sposób, aby nie dbać tylko o dobrą kondycję Twoich oczu, ale również o całe Twoje ciało.
Ta witamina to kompleksowe wsparcie dla twojego organizmu!

– Kluczowe i silnie działające antyoksydanty dla Twoich oczu (czarna borówka, ekstrakt z pestek winogron, ginkgo biloba, luteina i zeaksantyna)
– Zbilansowane witaminy i minerały
– Dba o zdrowie plamki żółtej
– Wszechstronna formuła

Viteyes Complete to najbardziej wszechstronna, aktualnie dostępna, multiwitamina dla zdrowia oczu. Tak samo multiwitamina, jak i witamina do oczu, Viteyes Complete zawiera silne składniki odżywcze dedykowane zdrowiu Twoich oczu. Nasza formuła Complete zawiera silne składniki odżywcze skoncentrowane na ochronie zdrowia Twoich oczu, takie jak czarna borówka, ekstrakt z pestek winogron, ginkgo biloba, luteina i zeaksantyna. Ta formułą najwyższej jakości jest pełna niezbędnych witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i innych składników odżywczych wspomagających poprawne funkcjonowanie całego ciała. Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

495,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES OMEGA-3

Dziko żyjące ryby ze zrównoważonego połowu źródłem dobrej formy twojego wzroku!
Kwasy tłuszczowe Omega-3 zapewniają poprawne funkcjonowanie nie tylko Twojego mózgu czy serca, ale również plamki żółtej w oku!
Uzyskaj najlepszą ochronę dzięki Viteyes Omega-3!

– Pozyskany z połowu dziko żyjących ryb
– Zawiera 1,000mg kwasu Omega-3s
– Łatwa do połknięcia kapsułka żelowa
– Kompleksowe wsparcie

Viteyes Omega-3 wykorzystuje połączenie EPA i DHA, pochodzące ze zrównoważonego wykorzystania zasobów dziko żyjących ryb. Nasza formuła Omega-3 zawiera kwasy tłuszczowe niezbędne dla utrzymania Twojego ciała i plamki żółtej w zdrowiu. Zostało wykazane, że kawasy Omega-3s są niezwykle ważne w przeciwdziałaniu negatywnych skutków starzenia się Twoich oczu, mózgu i serca. Viteyes Omega-3 zawiera 1,000 mg (300 mg EPA/200 mg DHA) kwasu Omega-3 w jednej kapsułce żelowej. Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

329,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES ESSENTIALS – LUTEIN/ZEAXANTHIN

Dbaj o swoje oczy od wewnątrz dzięki naszym najwyższej jakości witaminom zawierającym luteinę i zeaksantynę!
Suplementacja luteiną i zeaksantyną przypomina noszenie wewnętrznych okularów przeciwsłonecznych – pomagają one blokować promienie słoneczne i szkodliwe światło niebieskie od wewnątrz.

– FloraGLO Lutein® (15 mg)
– OPTISHARP Zeaxanthin® (4.75 mg)
– Zapewnia zdrowie plamki żółtej
– Wyprodukowany z najwyższej jakości składników odżywczych

Viteyes Essentials dba o dobre funkcjonowanie plamki żółtej dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości składniki — FloraGLO Lutein® i OPTISHARP Zeaxanthin®. Luteina jest niezwykle skoncentrowanym składnikiem Twojej plamki żółtej. Jest też uważana za naturalną formę „okularów przeciwsłonecznych” dla twoich oczu. Wraz z wiekiem, jej ilość w plance żółtej Twojego oka może zmaleć. Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

495,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES TEAR SUPPORT

Wypróbuj tę kojącą mieszankę już dziś!
Sporadyczna suchość oka może być zarówno bolesna, jak i uciążliwa, sprawiając, że przebrnięcie przez długi dzień w pracy może okazać się nie lada wyczynem. Formuła ta została stworzona specjalnie do takich zadań – aby ulżyć podrażnionym i zmęczonym oczom.

– Jedna kapsułka żelowa dziennie
– Dzięki Omega-3 wspiera wytwarzanie zdrowego filmu łzowego.
– Wspomaga produkcję łez
– Poprawia nawilżenia oka

Formuła Viteyes Tear Support została stworzona, aby w przypadku sporadycznej suchości oka, nawilżyć je, bez potrzeby używania kropli! Nasza najwyższej jakości mieszanka składników, zawiera takie kluczowe elementy jak: Omega-3, nasiona ogórecznika lekarskiego, olej lniany i kurkumę. Omega-3 wspiera wytwarzanie zdrowego filmu łzowego, podczas gdy nasiona ogórecznika lekarskiego są odpowiedzialne za stymulację produkcji łez. Tylko jedna kapsułka żelowa dziennie! Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

295,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

VITEYES OPTIC NERVE SUPPORT

Dostarcza składników odżywczych oku w celu zachowania normalnych czynności wzrokowych.
Dbaj o swoje oczy przy pomocy silnych przeciwutleniaczy, które ograniczają uszkodzenia oksydacyjne, jednocześnie wspierając przepływ krwi do oczu i krążenie w całym organizmie!

– Najważniejsze składniki odżywcze dla oczu
– Dba o nerw wzrokowy
– Przeciwutleniacze, takie jak witamina C, E, czarna borówka, ekstrakt z pestek winogron i ginkgo biloba
– Wspiera przepływ krwi do oczu

Formuła Viteyes Optic Nerve Support zawiera terapeutyczne dawki składników odżywczych, koncentrujących się na zapewnieniu zdrowia oczom. Nerw wzrokowy łączy twoje oko z mózgiem, przekazując obrazy za pomocą impulsów elektrycznych. Formuła ta zawiera przeciwutleniacze, takie jak witaminy C i E, które przeciwdziałają tworzeniu się wolnych rodników, powodujących uszkodzenia oczu. Ponadto, wyciąg z borówki i pestek winogron poprawia przepływ krwi do oka. Kluczowe składniki Viteyes Optic Nerve Support to Omega-3, witamina E, czarna borówka, pestki winogron, ginkgo biloba i wiele więcej. Viteyes Eye Health są zalecane przez specjalistów w dziedzinie okulistyki na całym świecie.

425,00 ZŁ – 3 miesięczna kuracja

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ DO SERWISU Z VITEYES PRZEZ ŻYCIE

Zostań częścią rodziny Viteyes. Otrzymuj comiesięczne wiadomości e-mail z materiałami edukacyjnymi, informacjami o promocjach i rabatach na nasze produkty.